Ofertă acceptată Cumpărare directă

Liv 52 sirop la 100ml

Număr anunț
DA20184567
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,80 RON
Valoare atribuită
166,80 RON
Data publicării
26.04.2018 15:05
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,80 RON

din 166,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.