Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mepivastesin

Număr anunț
DA20178092
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
Furnizor / câștigător
HELIOS MEDICAL & DENTAL SRL (CUI RO15481140)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,48 RON
Valoare atribuită
190,82 RON
Data publicării
26.04.2018 11:45
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,82 RON

din 183,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.