Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ampiplus 1000mg/500mg pulb.sol.inj/perf*50fl (AMPICILLINUM + SULBACTAM) - 13420

Număr anunț
DA20175289
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
26.04.2018 10:13
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.