Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ZYMOGEN (ENZIME DIGESTIVE - FERMENTI)(echiv Triferment) NILE
- Număr anunț
- DA20168106
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,40 RON
- Valoare atribuită
- 190,40 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 14:24
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,40 RON
din 190,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro