Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 29,0% sub estimat

ANOD MAGNEZIU 32X500MM, G11/4" PT. BOILER SEC 800-1000LT; SOL 200-500/1500LT ,FARA SURUB TESTER

Număr anunț
DA20196276
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,53 RON
Valoare atribuită
52,21 RON 29,0% sub estimat
Data publicării
27.04.2018 13:19
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,21 RON

din 73,53 RON estimat 29,0%

Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 21,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.