Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre motorina VW Transporter 5/2008

Număr anunț
DA20194520
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
Cod CPV
42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765 RON
Valoare atribuită
765 RON
Data publicării
27.04.2018 12:18
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765 RON

din 765 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.