Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Placute stradale / numere de casa ambutisate
- Număr anunț
- DA20140474
- Autoritate contractantă
- Comuna Amaru (Primaria) (CUI 4234047)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIK GABRIOTIK SRL (CUI 33837351)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.469,50 RON
- Valoare finală
- 73.469,50 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 23:17
- Data finalizării
- 27.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.