Ofertă acceptată
Cumpărare directă
40 buc. sisteme de supraveghere video pentru sediile I.S.C., cu montaj si proiect incluse
- Număr anunț
- DA20150376
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Furnizor / câștigător
- RIMOLDO CONSULTING GROUP SRL (CUI 28418900)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.875,87 RON
- Valoare atribuită
- 108.875,87 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 13:30
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108.875,87 RON
din 108.875,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro