Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari specifice de manipulare, montare/demontare TEATRUL ITINERANT TANDARICA
- Număr anunț
- DA20182384
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
- Furnizor / câștigător
- CHARI TRADING SRL (CUI RO9716608)
- Cod CPV
- 45237000-7 · Lucrari de constructii de scene (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.980 RON
- Valoare atribuită
- 130.980 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 13:57
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 17:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.980 RON
din 130.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro