Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de birou NUMAR DE REFERINTA: 26.042018 st PRET DE CATALOG: 766,50 RON / Unitate de masura
- Număr anunț
- DA20178892
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766,50 RON
- Valoare atribuită
- 766,50 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 12:09
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
766,50 RON
din 766,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro