Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie spalat parbriz 5L

Număr anunț
DA20194698
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ULMU (CUI 24234688)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,20 RON
Valoare atribuită
4,20 RON
Data publicării
27.04.2018 12:24
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,20 RON

din 4,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.