Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amestec P10/metan 3.5 in Ar

Număr anunț
DA20191462
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
24111200-7 · Gaze rare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,90 RON
Valoare atribuită
678,90 RON
Data publicării
27.04.2018 10:41
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,90 RON

din 678,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.