Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de piatra

Număr anunț
DA20184915
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
Furnizor / câștigător
BOZSO TRANS SRL (CUI RO14382784)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.500 RON
Valoare atribuită
65.500 RON
Data publicării
26.04.2018 15:17
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.500 RON

din 65.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.