Ofertă acceptată Cumpărare directă

50421000-2 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)

Număr anunț
DA20178602
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Tecuci (CUI 4393174)
Furnizor / câștigător
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA GALATI (CUI 12627411)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.720 RON
Valoare atribuită
2.720 RON
Data publicării
26.04.2018 11:59
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.720 RON

din 2.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.