Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Abonament acces la internet prin fibra optica 50Mb
- Număr anunț
- DA20155590
- Autoritate contractantă
- Politia locala Chitila (CUI 26479340)
- Furnizor / câștigător
- ROMFIBER LINK SOLUTIONS SRL (CUI 32474894)
- Cod CPV
- 64227000-3 · Servicii de telecomunicatii integrate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare finală
- 1.080 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 16:08
- Data finalizării
- 27.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.