Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VAR PRAF 20KG#2043
- Număr anunț
- DA20177956
- Autoritate contractantă
- SC ECOLOGICA VATRA DORNEI SRL (CUI RO27340624)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI RO743153)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,96 RON
- Valoare atribuită
- 54,96 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 11:40
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,96 RON
din 54,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro