Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECOLASURE 2.5L CASTAN#28098
- Număr anunț
- DA20177908
- Autoritate contractantă
- SC ECOLOGICA VATRA DORNEI SRL (CUI RO27340624)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI RO743153)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,82 RON
- Valoare atribuită
- 137,82 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 11:38
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,82 RON
din 137,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro