Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA20192469
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE RADU (CUI 28119584)
Furnizor / câștigător
DOSAMIF SRL (CUI 11006807)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,72 RON
Valoare atribuită
206,72 RON
Data publicării
27.04.2018 11:13
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,72 RON

din 206,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.