Atribuită Cumpărare directă

LACTATE LOT 9 CASA PAINII PERIOADA 15-18.07.2024

Număr anunț
DA36148314
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.651,80 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.651,80 RON