Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA GAURIT/INSURUBAT ACC. LI-ION 14.4V/2 AH BS14G3(CONTINE TAXA VERDE 3.36 FARA TVA ) 10510808

Număr anunț
DA20187157
Autoritate contractantă
COMUNA FLORICA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 17521291)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,27 RON
Valoare atribuită
672,27 RON
Data publicării
26.04.2018 23:03
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 20:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,27 RON

din 672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.