Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta, reparatii, intretinere si verificare a centralelor termice.

Număr anunț
DA20183302
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TUMAG SERVICE SRL (CUI RO15119426)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
26.04.2018 14:25
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.