Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii sanitare si electrice

Număr anunț
DA20182609
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
N&D ELECTRONIC INSTAL SRL (CUI RO18447410)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.861,03 RON
Valoare atribuită
20.861,03 RON
Data publicării
26.04.2018 14:04
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.861,03 RON

din 20.861,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.