Ofertă refuzată Cumpărare directă

Procedura simplificata in norme procedurale proprii pentru achizitie serv de asistenta sist inform

Număr anunț
DA20171471
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare finală
36.000 RON
Data publicării
25.04.2018 17:09
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.