Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie tehnica Izusu DMAX
- Număr anunț
- DA20187503
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
- Furnizor / câștigător
- MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL (CUI RO10751714)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.702,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.702,82 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 08:08
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.702,82 RON
din 1.702,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro