Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica electrostivuitor PEGASO PL13-34 SLG
- Număr anunț
- DA20186312
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti (CUI 4203563)
- Furnizor / câștigător
- MECANO VALMAR SRL (CUI RO15585523)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 16:20
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro