Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere spatii pentru sustinerea actiunilor de formare / servicii de inchiriere sala

Număr anunț
DA20182223
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
CASA DE OASPETI SRL (CUI RO4993160)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940 RON
Valoare atribuită
1.940 RON
Data publicării
26.04.2018 13:52
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940 RON

din 1.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.