Ofertă acceptată
Cumpărare directă
transport persoane pe ruta Tulcea-Casimcea si retur -transport cu autocar -interval ora 08-17
- Număr anunț
- DA20157980
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
- Furnizor / câștigător
- VALMAR AUTOTRANS SRL (CUI RO21659919)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,33 RON
- Valoare atribuită
- 840,33 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 09:02
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,33 RON
din 840,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro