Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii telefonie si internet -

Număr anunț
DA20191992
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA VALCEA (CUI 12488739)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,36 RON
Valoare atribuită
547,36 RON
Data publicării
27.04.2018 10:58
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,36 RON

din 547,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.