Atribuită Cumpărare directă

Aductiune cu apa la cismelele amplasate pe pasunile situate in zonele Bahnari si Moara Grecilor

Număr anunț
DA36149562
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
AGRONOPIC CULTURE SRL (CUI 28107350)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON