Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice aferente aplicatiei BIFA ALOP

Număr anunț
DA20182048
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
EUR ASIA SERVICE SRL (CUI 33607220)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.640 RON
Valoare atribuită
4.640 RON
Data publicării
26.04.2018 13:47
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.640 RON

din 4.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.