Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de scanare

Număr anunț
DA20192553
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
GPV ROMANIA PRODCOM SERV SRL (CUI RO8578353)
Cod CPV
79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.339,85 RON
Valoare atribuită
4.339,85 RON
Data publicării
27.04.2018 11:15
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.339,85 RON

din 4.339,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.