Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive
- Număr anunț
- DA20181959
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALATELE (CUI 5626626)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI RO5058860)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560,24 RON
- Valoare atribuită
- 560,24 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 13:44
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560,24 RON
din 560,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro