Atribuită Cumpărare directă

Verificare ISCIR butelii >=12 BUTELII

Număr anunț
DA36150553
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
52.780 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.780 RON