Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pc Server

Număr anunț
DA20133905
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
PRINT AQUARELL SRL (CUI 31199001)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.449 RON
Valoare finală
2.449 RON
Data publicării
23.04.2018 12:22
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
28.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.