Atribuită Cumpărare directă

Unitate SSD 240 Gb pentru laptop/desktop

Număr anunț
DA36151647
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP ARLECHINO (CUI 29075494)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
155,46 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,46 RON