Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnituri, tipizate, refil, componente IT, hartie
- Număr anunț
- DA20197098
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BARBIR (CUI 18520391)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRADING COMPANY SRL (CUI RO13199771)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.397,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.397,64 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 13:50
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.397,64 RON
din 1.397,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro