Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HARTIE EKG 50MMX 30M PHILIPS INTELLIVUE MP 20
- Număr anunț
- DA20126493
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 22993000-7 · Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8 RON
- Valoare finală
- 8,58 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 19:23
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.