Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ridomil Gold MZ 68 WG 1 kg

Număr anunț
DA20197721
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE (CUI 4326647)
Furnizor / câștigător
ECO-PLANT SRL (CUI RO5099283)
Cod CPV
24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,06 RON
Valoare atribuită
77,06 RON
Data publicării
27.04.2018 14:18
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,06 RON

din 77,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.