Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii tiparire carte

Număr anunț
DA20196880
Autoritate contractantă
CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA HONTERUS SRL (CUI RO2457735)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.888 RON
Valoare atribuită
3.888 RON
Data publicării
27.04.2018 13:43
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.888 RON

din 3.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.