Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de verificare specifice la instalatia radiologica de difractometrie cu raze X, tip Smartlab
- Număr anunț
- DA20194902
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- GAMMA ENGINEERING SRL (CUI RO15163324)
- Cod CPV
- 50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.530 RON
- Valoare atribuită
- 4.530 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 12:31
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.530 RON
din 4.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro