Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR BAZA I7, 8GB, 1TB, DVDRW, WINDOWS 10PRO

Număr anunț
DA20194160
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Nagy Mozes (CUI 4202100)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647,06 RON
Valoare atribuită
1.647,06 RON
Data publicării
27.04.2018 12:04
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647,06 RON

din 1.647,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.