Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,8% sub estimat
SCAUN FELICIA C11
- Număr anunț
- DA20182191
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.517 RON
- Valoare atribuită
- 2.422,50 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2018 13:51
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.422,50 RON
din 2.517 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 94,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.