Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie

Număr anunț
DA20197229
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
ANDRA DOMINO SRL (CUI RO17942029)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,33 RON
Valoare atribuită
119,33 RON
Data publicării
27.04.2018 13:56
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,33 RON

din 119,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.