Atribuită Cumpărare directă

masuratori si verificari PRAM

Număr anunț
DA36152349
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
ERPEX SERV 2008 SRL (CUI 24656968)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON