Atribuită Cumpărare directă

Teren sintetic multifuncțional cu suprafață modulară Școala Gimnazială Ion Minulescu

Număr anunț
DA36152643
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
Furnizor / câștigător
ARTEMIS STRUCTURAL MANAGEMENT SRL (CUI 27518579)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.300 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.300 RON