Atribuită Cumpărare directă

Servicii verificare tehnica -documentatie tehnico-economica Scoala Gimnaziala Nr.1 Rovinari

Număr anunț
DA36153166
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
NOVOLUTION S.R.L. (CUI 42818138)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON