Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet Servicii MPLS
- Număr anunț
- DA20197032
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.698,24 RON
- Valoare finală
- 3.698,24 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 13:48
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.