Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE SI MENTENANTA MICROSCOAPE NIKON - 7 buc Lab Hematologie
- Număr anunț
- DA20194791
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL (CUI RO27344880)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.384 RON
- Valoare atribuită
- 3.384 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 12:26
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.384 RON
din 3.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro