Număr anunț
DA20195408
Autoritate contractantă
R.N.P. Romsilva Administratia Parcului Natural Lunca Muresului RA (CUI RO25645525)
Furnizor / câștigător
MOTOR SERVICE PIREELI SRL (CUI 4842893)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.449,58 RON
Valoare atribuită
2.449,58 RON
Data publicării
27.04.2018 12:48
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.449,58 RON

din 2.449,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.