Atribuită Cumpărare directă

pachet diverse produse Secretar șef

Număr anunț
DA36154100
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
347,81 RON
Data publicării
17.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,81 RON